nadpis
facebook twitter youtube google

Czech Shotokan Karate Union uspořádala úspěšný camp

Czech Shotokan Karate Union uspořádala úspěšný camp

tepsteel.com

 

Czech Shotokan Karate Union uspořádala první mezinárodní karate camp, který se více než vydařil. Slovy prezidenta Petra Beníška " MÁME ROZDÝCHÁNO, DĚKUJEME VŠEM ZA ÚČAST" , by se dala jen málo charakterizovat úspěšnost této akce. Na CSKU karate camp dorazilo více než 100 účastníků z celkem 11-ti oddílů včetně oddílových trenérů, aby se v termínu 14.-19.7. 2013 účastnili další z akcí našeho karate svazu. Ve spolupráci s Georgian WKF karate federací, která v rámci dohody o spolupráci s naším svazem vyslala dva z členů reprezentace Gogitu Arkaniu a Henriho Vekuu a pod vedením zkušených trenérů a závodníků jako jsou Tomáš Dvořák a Jindřich Pilmann, probíhaly v Nečtinách u Plzně bloky tréninků, ze kterých si mohl vybrat každý účastník pro sebe to pravé. Doplněním programu byla atletická příprava s olympioninkem Jiřím Mužíkem nebo mnoho doprovodných akcí pro relax a zábavu, a když se účastníci soustředění včetně trenérů pustili pod vedením profesionální trenérky zumby, právě do tohoto doplňujícího sportu, skvělá nálada byla znát okamžitě v celém areálu Zámku Nečtiny, který naše soustředění hostil. Akce SPARTAN RACE, jejíž účast stejně jako i u všech dalších tréninkových bloků, byla postavena na dobrovolnosti každého účastníka, a která byla obdobou známého adreanlinového závodu ukázala, že sáhnout si na dno svých sil, nebyl pro závodníky cizí pojem. 

(3 страница)каяк ------------------------------------------------------------------------------------------ (3 страница)байдарки ---------------------------------------------- (3 страница)купить байдарку -------------------------------------------- (3 страница)байдарки купить ------------------------------------ (3 страница)байдарки интернет магазин ------------------------ sub доска ------------------------ sub доски ------------------------ Купить SUP Доски ------------------------ Купить Доски SUP ------------------------ "MÁME ROZDÝCHÁNO, DĚKUJEME VŠEM ZA ÚČAST" - slova prezidenta karate svazu Czech Shotokan Karate Union Petra Beníška znamenají, že po ukončení zřejmě největší karate akce tohoto léta v ČR, jedna akce skončila, ale další se připravují. Velký úspěch a spokojenost účastníků prvního CSKU campu je dobrým základem pro podobné akce v dalším období a zároveň opět ukázala, že součastná platforma karate svazu Czech Shotokan Karate Union a způsob její činosti, který je zaměřený mimo jiné na podporu karatistů formou vytváření možností k vlastnímu se zdokonalování, je tou správnou cestou do budoucna.

Karate svaz Czech Shotokan Karate Union po uspořádání semináře s R.Aghayevem a S.Atamovem, skvělou účastí ma MS v Istanbulu v dubnu 2013, které bylo akreditovaným turnajem WKF a kde reprezentace CSKU obsadila celkově 4.místo z 45 zemí, nyní nabídla všem karate klubům v ČR a jejich členům další vydařenou akci v podobě CSKU karate campu. 

Karate svaz Czech Shotokan Karate Union, který není v rozporu s WKF a účast na jeho akcích a akcích WSKU (World Shotokan Karate Union) nijak nezadává důvod k postihům, či nějakým omezením pro starty na WKF soutěžích, připravuje nyní výjezd reprezentace na ME WSKU v Burse 2.-7.10.2013 a následně turnaj BOHEMIA OPEN ( www.bohemiaopen.cz) spojeným se semináři R.Aghayeva, S.Atamova a Lucy Valdesiho v termínu 26.-28.10. 2013 v Českých Budějovicích, který je nominačním turnajem ČSKe a zároveň Otevřeným mezinárodním Mistrovstvím WSKU České republiky 2013. Registrace je možná již nyní na portálu www.sportdata.org

Závěrem ještě jednou DĚKUJEME všem účastníkům této akce a tešíme se na další spolupráci s vámi i s těmi, kteří se v rámci připravovaných akcí, na ni teprve chystají.

sinayroofingwv.com« ZPĚT «» DALŠÍ ČLÁNEK »
PARTNEŘI


Czech Shotokan Karate Union
Senovážné náměstí 2
370 01 České Budějovice
Česká republika

Tel.: +420 608 860 845
Email: p.benisek@seznam.cz